Wypełnij formularz wyceny

Nie czekaj, sprzedaj auto już dziś. Płacimy najwięcej spośród wszystkich dealerów.
Kamil
Otrzymalem propozycję wymarzonej pracy w firmie zagranicą. Bylem zachwycony, ale chcialem szybko pozyskac jakies fundusze, by moc ulozyc sobie sprawy na miejscu. Auto tez nie było mi juz potrzebne. Kolega powiedział mi o Skupie Samochodowym i to był strzał w dziesiatke! Samochod sprzedałem jeszcze tego samego dnia.
Jerzy
“O ile na początku byłem sceptyczny co do takiej formy sprzedaży auta, pomyślałem, że przecież nic nie ryzykuję i zgłosiłem swoje auto do wyceny. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, zarówno swoją szybkością, trafnością, dokładnością…jak i wynikiem. Ciężko byłoby mi uzyskać taką sumę gdziekolwiek indziej! Najmocniej polecam!!”

Dlaczego my

Jesteśmy dużą, ogólnopolską firmą, która działa zarówno na terenie Polski, jak i Unii Europejskiej. Zrzeszamy przedstawicieli największych skupów i komisów samochodowych, posiadamy również duże gwarancje bankowe,  szerokie zaplecze konsultantów i rzeczoznawców oraz własne parkingi, co pozwala nam na prowadzenie swojej działalności na dużą skalę, a dla Klientów oznacza bezpieczeństwo i profesjonalizm transakcji.

Nasz skup samochodów zbiera od Klientów zgłoszenia chęci sprzedaży pojazdów, dokonuje ich wyceny, a następnie odkupuje je bezpośrednio od Klientów, dopełniając wszystkich formalności, by ostatecznie sprzedać auto Klientowi finalnemu. Działamy na zasadzie kojarzenia ofert sprzedaży z ofertami kupna samochodów.

Korzystając z usług firmy Skup Samochodowy możesz mieć pewność, że będziesz zadowolony. Dla nas najważniejsza jest jakość obsługi Klienta, czyli…

  • Profesjonalizm. Nasza firma działa w tej branży od wielu lat.  Poza wiedzą, doświadczeniem,  szeregiem  gwarancji instytucjonalnych, pełen profesjonalizm naszych usług zapewnia także grupa wykwalifikowanych rzeczoznawców, którzy dokonują wyceny pojazdów. Swoje estymacje opierają oni także na prognozach i obserwacji rynku, a do tego posługują się profesjonalnymi programami do wyceny.
  • Przejrzystość .  Nie chodzi tylko o jasne procedury;  chcemy, żebyś  miał pewność, że można sprzedać auto szybko i w pełni legalnie. Skup Samochodowy działa zgodnie z literą prawa polskiego i europejskiego; posiadamy także szereg gwarancji bankowych, co umożliwia nam natychmiastową zapłatę ustalonej ceny za odkupione auto.
  • Szybkość.  Czas to pieniądz, a Skup Samochodowy pieniędzy nie marnuje. Nie każemy Ci czekać ani na wycenę, ani na spotkanie w sprawie odkupu, ani na zapłatę. Wszystkim zajmujemy się najszybciej, jak można. Rozumiemy także wyjątkowe sytuacje – jeżeli potrzebujesz sprzedać samochód naprawdę ekspresowo, zaznacz to w formularzu kontaktowym. Tego samego dnia będziesz miał pieniądze w kieszeni.
  • Dobre ceny. Możemy oszczędzać na działaniu firmy, ale nie na Klientach. Skup Samochodowy gwarantuje Ci najlepszą możliwą cenę za Twoje auto.

Płacimy najwięcej

Zaoferujemy za Twój samochód najwięcej spośród wszystkich skupów aut. Nasz Skup Aut gwarantuje najwyższe ceny.

Bezpieczeństwo

Nasza firma działa bez przerwy od 1996 roku. Dokonaliśmy przez ten czas tysiące transakcji. Posiadamy bogate doświadczenie.

Szybka wycena auta

Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników wyceni Twoje auto w przeciągu 15 minut. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz wyceny.

TOP