Wypełnij formularz wyceny

Nie czekaj, sprzedaj auto już dziś. Płacimy najwięcej spośród wszystkich dealerów.
Kamil
Otrzymalem propozycję wymarzonej pracy w firmie zagranicą. Bylem zachwycony, ale chcialem szybko pozyskac jakies fundusze, by moc ulozyc sobie sprawy na miejscu. Auto tez nie było mi juz potrzebne. Kolega powiedział mi o Skupie Samochodowym i to był strzał w dziesiatke! Samochod sprzedałem jeszcze tego samego dnia.
Jerzy
“O ile na początku byłem sceptyczny co do takiej formy sprzedaży auta, pomyślałem, że przecież nic nie ryzykuję i zgłosiłem swoje auto do wyceny. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, zarówno swoją szybkością, trafnością, dokładnością…jak i wynikiem. Ciężko byłoby mi uzyskać taką sumę gdziekolwiek indziej! Najmocniej polecam!!”

Gwarancje i nagrody

Możemy pochwalić się nie tylko doświadczeniem, ale też idealnym dopasowaniem do potrzeb współczesnego rynku. Dla Klientów największym atutem naszych usług może być przede wszystkim wygoda – wystarczy, że wypełnisz formularz zamieszczony na naszej stronie, a resztą zajmiemy się my. Nie ma obaw co do bezpieczeństwa usług internetowych - skoro obecnie przez Internet można założyć konto w banku, robić zakupy czy poznawać nowych ludzi, dlaczego nie sprzedać samochodu w ten sposób?

Skup samochodow posiada nowatorski system internetowy, dzięki któremu zgłoszenie chęci sprzedaży auta jest szybkie i intuicyjne. Z kolei gwarancje bankowe zapewniają nam bieżący obrót pieniężny, dlatego nie będziesz czekał na zapłatę – pieniądze płacimy do ręki!

Działamy zgodnie z prawem polskim i prawem europejskim.

Mamy swoje siedziby i konsultantów na terenie całego kraju, jak również Unii Europejskiej. Pozwala nam to na szybki dojazd do Klienta w każde wskazane przez niego miejsce. Kontakty w branży sprawiają, że nie ma możliwości, by nie udało nam się znaleźć nabywcy na któryś z odkupionych przez Skup samochodow pojazd.

Oszczędzamy, ale nie na Klientach. Uważamy, że nadmierna ilość biur, salonów, pracowników i kadry zarządzającej jest zupełnie zbędna, więc utrzymujemy je na minimalnym poziomie. Pozwala nam to na oferowanie wysokich kwot za skupowane samochody.

Skup samochodow jest laureatem wielu nagród i wyróżnień zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, między innymi:

  • Lider w Sprzedaży Samochodów Używanych z Gwarancją
  • Autoryzowany Partner PDK
  • Lider Sprzedaży GE Capital Bank
  • Złoty Medal PDK
  • Najlepszy Sprzedawca Polskiego Towarzystwa Finansowego

Płacimy najwięcej

Zaoferujemy za Twój samochód najwięcej spośród wszystkich skupów aut. Nasz Skup Aut gwarantuje najwyższe ceny.

Bezpieczeństwo

Nasza firma działa bez przerwy od 1996 roku. Dokonaliśmy przez ten czas tysiące transakcji. Posiadamy bogate doświadczenie.

Szybka wycena auta

Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników wyceni Twoje auto w przeciągu 15 minut. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz wyceny.

TOP