Wypełnij formularz wyceny

Nie czekaj, sprzedaj auto już dziś. Płacimy najwięcej spośród wszystkich dealerów.
Kamil
Otrzymalem propozycję wymarzonej pracy w firmie zagranicą. Bylem zachwycony, ale chcialem szybko pozyskac jakies fundusze, by moc ulozyc sobie sprawy na miejscu. Auto tez nie było mi juz potrzebne. Kolega powiedział mi o Skupie Samochodowym i to był strzał w dziesiatke! Samochod sprzedałem jeszcze tego samego dnia.
Jerzy
“O ile na początku byłem sceptyczny co do takiej formy sprzedaży auta, pomyślałem, że przecież nic nie ryzykuję i zgłosiłem swoje auto do wyceny. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, zarówno swoją szybkością, trafnością, dokładnością…jak i wynikiem. Ciężko byłoby mi uzyskać taką sumę gdziekolwiek indziej! Najmocniej polecam!!”

Jak sprzedać auto

Kiedy przychodzi taki moment, w którym musimy bądź zwyczajnie chcemy sprzedać nasze auto, proces ten może wydawać się prosty. Możliwości jest wiele – począwszy od ogłoszeń w Internecie, w prasie, przez komisy samochodowe, aż do giełd.

Obecna sytuacja ekonomiczna sprawia jednak, że sprzedaż samochodu nie jest już tak nieskomplikowana i szybka, jak się wydaje. Twoi potencjalni klienci raczej zaciskają teraz pasa, szukając oszczędności i jeżeli w ogóle myślą o kupnie nowego auta, będą chcieli kupić je jak najtaniej. A Ty przecież chcesz sprzedać samochód po korzystnej dla Ciebie cenie!

W dodatku ilość osób takich jak Ty – sprzedających swoje auta – rośnie. To sprawia, że ciężko przebić się z własnym ogłoszeniem w Internecie, a by zostało zauważone, należy zapłacić za dodatkową jego promocję. Można decydować się na skorzystanie z usług giełdy samochodowej czy komisu, ale to także nie gwarantuje Ci powodzenia, a w dodatku zajmuje wiele czasu.

Skup Aut ma na to swój sposób – odkupimy Twój samochód, płacąc Ci gotówką do ręki nawet jeszcze tego samego dnia, kiedy wyślesz do nas zgłoszenie! Redukujemy wszystkie formalności do minimum, podobnie jak koszty prowadzenia działalności, co oznacza gwarancję najlepszych cen i najwyższy poziom zadowolenia Klientów.

Przekonaj się sam o jakości naszych usług – Skup Aut daje Ci możliwość uzyskania bezpłatnej, ekspresowej wyceny Twojego auta. Wystarczy, że wypełnisz nasz formularz kontaktowy, a wkrótce skontaktuje się z Tobą nasz konsultant. Sam zobaczysz, co potrafimy dla Ciebie zrobić!

Skup Aut to ogólnopolska firma zrzeszająca przedstawicieli największych skupów i komisów samochodowych w naszym kraju. Działamy w stu procentach legalnie, posiadamy duże gwarancje bankowe, co dla Ciebie oznacza bezpieczeństwo, a dla nas możliwość rozwijania swojej działalności.

To w odpowiedzi na potrzeby takich Klientów jak Ty powstał Skup Aut.

Jesteśmy tu dla Ciebie. Sprzedaż auta może być naprawdę prosta.

Płacimy najwięcej

Zaoferujemy za Twój samochód najwięcej spośród wszystkich skupów aut. Nasz Skup Aut gwarantuje najwyższe ceny.

Bezpieczeństwo

Nasza firma działa bez przerwy od 1996 roku. Dokonaliśmy przez ten czas tysiące transakcji. Posiadamy bogate doświadczenie.

Szybka wycena auta

Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników wyceni Twoje auto w przeciągu 15 minut. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz wyceny.

TOP