Wypełnij formularz wyceny

Nie czekaj, sprzedaj auto już dziś. Płacimy najwięcej spośród wszystkich dealerów.
Kamil
Otrzymalem propozycję wymarzonej pracy w firmie zagranicą. Bylem zachwycony, ale chcialem szybko pozyskac jakies fundusze, by moc ulozyc sobie sprawy na miejscu. Auto tez nie było mi juz potrzebne. Kolega powiedział mi o Skupie Samochodowym i to był strzał w dziesiatke! Samochod sprzedałem jeszcze tego samego dnia.
Jerzy
“O ile na początku byłem sceptyczny co do takiej formy sprzedaży auta, pomyślałem, że przecież nic nie ryzykuję i zgłosiłem swoje auto do wyceny. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, zarówno swoją szybkością, trafnością, dokładnością…jak i wynikiem. Ciężko byłoby mi uzyskać taką sumę gdziekolwiek indziej! Najmocniej polecam!!”

O nas

W branży działamy od wielu lat. Nasza firma to zrzeszenie przedstawicieli i pracowników największych skupów i komisów samochodowych na terenie Polski. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży samochodowej, co pozwoliło nam na otworzenie firmy innowacyjnej w swojej działalności i strukturze, a doświadczenie i wiedza pracowników pozwalają utrzymać nam się nawet na ogarniętym kryzysem rynku.

Nasz skup aut odkupuje praktycznie wszystkie auta.  Stanowimy świetną alternatywę na rynku dla Klientów, które chcą sprzedać swoje auto szybko i po dobrej cenie.

Jedyne, co musisz zrobić, to wypełnić nasz formularz. Zostaw nam swoje dane kontaktowe, a wkrótce odezwiemy się do Ciebie z gotową wyceną. Porozmawiamy wówczas o terminie, w którym możemy spotkać się i obejrzeć Twoje auto oraz sfinalizować transakcję.

Za Twoje auto nasz Skup Aut zapłaci w gotówce do ręki. Jeżeli jednak wolisz otrzymać pieniądze na konto,  również istnieje taka możliwość. To gwarantuje Ci bezpieczeństwo i pewność, że pieniądze pochodzą z legalnych źródeł. Działamy zgodnie z polskim i europejskim prawem.

Niepokoi Cię to, czy będziemy zainteresowani także Twoim autem? Zapewniamy, że będziemy. Skup Samochodów odkupuje właściwie wszystkie auta, które są sprawne i gotowe do jazdy. Nie musisz się martwić niesprawną klimatyzacją czy plamą na tapicerce – tym zajmiemy się my przed sprzedażą Klientowi końcowemu. Nie skupujemy jedynie aut pochodzenia angielskiego, przeznaczonych do jazdy w ruchu lewostronnym.

Przekonany? Wypełnij nasz formularz. Nasza wycena na pewno przekona Cię jeszcze bardziej. 

W razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się z konsultantem naszego Skupu Samochodowego. Odpowie na wszystkie Twoje pytania. Nie mamy możliwości wyceny telefonicznej auta – to złożona procedura, którą zajmują się nasi wykwalifikowani rzeczoznawcy. Więcej o wycenie znajdziesz w zakładce Wycena.

Płacimy najwięcej

Zaoferujemy za Twój samochód najwięcej spośród wszystkich skupów aut. Nasz Skup Aut gwarantuje najwyższe ceny.

Bezpieczeństwo

Nasza firma działa bez przerwy od 1996 roku. Dokonaliśmy przez ten czas tysiące transakcji. Posiadamy bogate doświadczenie.

Szybka wycena auta

Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników wyceni Twoje auto w przeciągu 15 minut. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz wyceny.

TOP