Wypełnij formularz wyceny

Nie czekaj, sprzedaj auto już dziś. Płacimy najwięcej spośród wszystkich dealerów.
Kamil
Otrzymalem propozycję wymarzonej pracy w firmie zagranicą. Bylem zachwycony, ale chcialem szybko pozyskac jakies fundusze, by moc ulozyc sobie sprawy na miejscu. Auto tez nie było mi juz potrzebne. Kolega powiedział mi o Skupie Samochodowym i to był strzał w dziesiatke! Samochod sprzedałem jeszcze tego samego dnia.
Jerzy
“O ile na początku byłem sceptyczny co do takiej formy sprzedaży auta, pomyślałem, że przecież nic nie ryzykuję i zgłosiłem swoje auto do wyceny. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, zarówno swoją szybkością, trafnością, dokładnością…jak i wynikiem. Ciężko byłoby mi uzyskać taką sumę gdziekolwiek indziej! Najmocniej polecam!!”

Polityka prywatności

Oświadczenie dotyczące prywatności użytkowników w serwisie http://skupsamochodowy.pl

Nasz serwis nie wykorzystuje oraz nie zbiera informacji o klientach, ograniczamy się do informacji wymaganych do świadczenia usług naszym klientom na najwyższym poziomie.

W przypadku wypełnienia oraz wysłania formularza gromadzimy następujące informacje o użytkowniku: miejscowość, numer telefonu oraz imię i nazwisko w przypadku, gdy takie dane zostały nam przekazane. Niemniej jednak po 30 dniach wszelkie informacje zostają usuwane bezpowrotnie i w żaden sposób nigdzie dalej nie są wykorzystywane.

Jeżeli będziesz chciał ponownie zgłosić swoje auto do sprzedaży, musisz rozpocząć procedurę od nowa tzn. zgłosić auto jak za pierwszym razem.

Przesłane informacje służą jedynie do wyceny samochodu. Po wycenie Klient podejmuje decyzję czy korzysta z niej i czy chce sprzedać auto za kwotę podaną w emailu zwrotnym. Ceny podane w wiadomości email przez skup samochodów są orientacyjne i nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Konkretną cenę odkupu podamy po fizycznych oględzinach i jeździe próbnej. Otrzymane dane samochodu, a także dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.

Monitorujemy adresy IP użytkowników w celu diagnozowania problemów związanych z pracą naszego serwera oraz analizą naruszeń jego bezpieczeństwa. Zastrzegamy sobie prawo do zablokowania konkretnego adresu IP, jeżeli narusza ono bezpieczeństwo naszej strony i innych użytkowników.

Dane klientów wykorzystywane są wyłącznie do nawiązywania z nimi kontaktu.

Serwis w żaden sposób nie monitoruje oraz nie weryfikuje informacji, które zostały wysłane przez formularz zgłoszeniowy. Osoby niepełnoletnie nie powinny wysyłać do nas informacji oraz subskrybować usług świadczonych przez nasz serwis bez zgody rodziców lub prawnego opiekuna.

Nasz serwis zaopatrzony jest w środki bezpieczeństwa, mające na celu ochronę danych naszych użytkowników i kontroli przed ich utratą lub też niewłaściwym wykorzystaniem przez osoby trzecie. Czujemy się zobowiązani do chronienia wszelkich informacji ujawnionych nam przez klientów zgodnie z normami ochrony bezpieczeństwa i zachowania poufności.

Płacimy najwięcej

Zaoferujemy za Twój samochód najwięcej spośród wszystkich skupów aut. Nasz Skup Aut gwarantuje najwyższe ceny.

Bezpieczeństwo

Nasza firma działa bez przerwy od 1996 roku. Dokonaliśmy przez ten czas tysiące transakcji. Posiadamy bogate doświadczenie.

Szybka wycena auta

Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników wyceni Twoje auto w przeciągu 15 minut. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz wyceny.

TOP