Wypełnij formularz wyceny

Nie czekaj, sprzedaj auto już dziś. Płacimy najwięcej spośród wszystkich dealerów.
Kamil
Otrzymalem propozycję wymarzonej pracy w firmie zagranicą. Bylem zachwycony, ale chcialem szybko pozyskac jakies fundusze, by moc ulozyc sobie sprawy na miejscu. Auto tez nie było mi juz potrzebne. Kolega powiedział mi o Skupie Samochodowym i to był strzał w dziesiatke! Samochod sprzedałem jeszcze tego samego dnia.
Jerzy
“O ile na początku byłem sceptyczny co do takiej formy sprzedaży auta, pomyślałem, że przecież nic nie ryzykuję i zgłosiłem swoje auto do wyceny. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, zarówno swoją szybkością, trafnością, dokładnością…jak i wynikiem. Ciężko byłoby mi uzyskać taką sumę gdziekolwiek indziej! Najmocniej polecam!!”

Wycena aut

Jak wyceniłbyś swoje auto? Na pewno wiesz, że auta używane tracą mocno na wartości; kryterium ilości właścicieli i rocznika pojazdu jest dość istotne. Ale jeżeli auto jest zadbane, miało regularne przeglądy i jest w pełni sprawne? Czy istnieją „mody” na konkretne marki i modele? Jak bardzo zmienia się cena samochodu w zależności od jego przebiegu…? No właśnie, sam widzisz, że wycena auta to nie jest taka prosta sprawa.

Ale nie martw się o to – nie będziesz zmuszony do takich zgadywanek w celu zaproponowania nam ceny, która będzie zarówno korzystna dla Ciebie, a równocześnie kusząca dla nabywcy. Skup Samochodów zatrudnia doświadczonych, wykształconych rzeczoznawców, którzy z pomocą profesjonalnych narzędzi i umiejętnej obserwacji rynku samochodowego dokonają rzetelnej i korzystnej wyceny samochodu. Wnikliwa analiza nieustannie zmieniającego się rynku jest bardzo ważna – pozwala obserwować pewne procesy i zależności w cenach skupu i sprzedaży danych modeli i marek. Wszystko to sprawia, że Skup Samochodów przedstawia Klientom wyceny, które nie tylko są szybkie – odzwierciedlają dokładnie sytuację na rynku.

Jesteśmy także tylko ludźmi i rozumiemy, że czasami pieniądze są potrzebne naprawdę szybko. W takich sytuacjach oferujemy usługę ekspresowej wyceny samochodu. Jest ona oczywiście bezpłatna,a żeby z niej skorzystać, wystarczy że zaznaczysz taką chęć w formularzu wyceny. Skup Samochodów dopilnuje wówczas, by wycena trafiła do Ciebie w przeciągu kilku godzin, co często pozwala na sfinalizowanie transakcji jeszcze tego samego dnia.

W celu uzyskania wyceny wypełnij po prostu nasz Formularz, zostawiając nam swoje dane kontaktowe.

Pamiętaj – im więcej szczegółów zamieścisz, tym trafniej i szybciej dokonamy wyceny. Mile widziane będą także zdjęcia Twojego auta.

Skup Samochodów zapewnia, że wycena oczywiście nie jest wiążąca – po to umawiamy się na spotkanie z Klientem, by móc obejrzeć auto i ewentualnie ją skorygować. Jeżeli nie będzie istotnych różnic między stanem zadeklarowanym w formularzu, a stanem rzeczywistym, z przyjemnością sfinalizujemy transakcję już podczas tego spotkania.

Płacimy najwięcej

Zaoferujemy za Twój samochód najwięcej spośród wszystkich skupów aut. Nasz Skup Aut gwarantuje najwyższe ceny.

Bezpieczeństwo

Nasza firma działa bez przerwy od 1996 roku. Dokonaliśmy przez ten czas tysiące transakcji. Posiadamy bogate doświadczenie.

Szybka wycena auta

Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników wyceni Twoje auto w przeciągu 15 minut. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz wyceny.

TOP