Wypełnij formularz wyceny

Nie czekaj, sprzedaj auto już dziś. Płacimy najwięcej spośród wszystkich dealerów.
Kamil
Otrzymalem propozycję wymarzonej pracy w firmie zagranicą. Bylem zachwycony, ale chcialem szybko pozyskac jakies fundusze, by moc ulozyc sobie sprawy na miejscu. Auto tez nie było mi juz potrzebne. Kolega powiedział mi o Skupie Samochodowym i to był strzał w dziesiatke! Samochod sprzedałem jeszcze tego samego dnia.
Jerzy
“O ile na początku byłem sceptyczny co do takiej formy sprzedaży auta, pomyślałem, że przecież nic nie ryzykuję i zgłosiłem swoje auto do wyceny. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, zarówno swoją szybkością, trafnością, dokładnością…jak i wynikiem. Ciężko byłoby mi uzyskać taką sumę gdziekolwiek indziej! Najmocniej polecam!!”

Zalety naszej wyceny

Dlaczego jesteśmy najlepsi w branży? Bo wiedzę i doświadczenie łączymy z profesjonalizmem i innowacjami.

Nasza wycena jest kompletna, bo poza danymi od Klienta i tymi z programów używanych przez rzeczoznawców, bierzemy pod uwagę trendy na nieustająco zmieniającym się rynku. Pracujący w Skupie Samochodowym rzeczoznawcy są prawdziwymi profesjonalistami, o odpowiednim wykształceniu i doświadczeniu właśnie w tej branży.

Skup Samochodów przygotowuje wyceny indywidualnie dla każdego Klienta – bo każdy samochód jest jedyny w swoim rodzaju! Bierzemy pod uwagę wszystkie możliwe czynniki, które mogą pomóc w uzyskaniu korzystniejszej ceny za sprzedawany samochód.

Dodatkowo, jest przygotowywana naprawdę szybko – to stanowi o naszej konkurencyjności. Rzeczoznawcy pracujący dla naszego Skupu Samochodowego to prawdziwi profesjonaliści, więc żadne wyzwanie ich nie przerasta. Do 12 godzin po przesłaniu nam zgłoszenia otrzymasz gotową wycenę pojazdu. Dla Ciebie to wciąż za długo? Istnieje możliwość wyceny ekspresowej, dzięki której Skup Samochodów odkupi od Ciebie Twoje auto jeszcze tego samego dnia.

Wycena nie jest wiążąca – właśnie dlatego umawiamy się z Klientami na spotkania, by przyjrzeć się pojazdowi na żywo. Klienci dodatkowo cenią sobie to, że to my dostosowujemy się do nich i dojeżdżamy w każde wskazane przez nich miejsce o każdym czasie.

Zajrzyj do działu Referencje i Gwarancje i nagrody, by przekonać się, że Skup Samochodów jest naprawdę najlepszym sposobem, by szybko i zadowalająco sprzedać swoje auto. Wielu zadowolonych Klientów i wiele nagród branżowych mówią same za siebie!

Wypełnij nasz formularz i dołącz do grona usatysfakcjonowanych Klientów.

Płacimy najwięcej

Zaoferujemy za Twój samochód najwięcej spośród wszystkich skupów aut. Nasz Skup Aut gwarantuje najwyższe ceny.

Bezpieczeństwo

Nasza firma działa bez przerwy od 1996 roku. Dokonaliśmy przez ten czas tysiące transakcji. Posiadamy bogate doświadczenie.

Szybka wycena auta

Nasz zespół wykwalifikowanych pracowników wyceni Twoje auto w przeciągu 15 minut. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz wyceny.

TOP